ggg ggg ggg

Siatkarze CAMPERA pną się do góry! (05.03.2013)

Sobotni mecz siatkarzy zakończył się zwycięstwem wyszkowskiego zespołu.

3 : 1, taki wynik meczu Camper  i Stal AZS Nysa ucieszył wszystkich kibiców wyszkowskich siatkarzy. Dało to awans naszej drużyny do fazy play – off.  Dzięki zwycięstwu nad Stalą, nasza drużyna umocniła się na piątym miejscu w tabeli

A oto wyniki poszczególnych setów:
KS Camper Wyszków – Stal AZS  Nysa   3:1 (25:22, 25:23, 27:29, 25:14)

Od początku siatkarze z Wyszkowa dobrze grali. 1 set wygrany, w drugim również zwycięstwo, ale walka już zrobiła się zacięta. 3 set przegrany, bo goście okazali się lepsi o kilka punktów. W 4 secie od początku jest 7 : 0 dla Wyszkowa i goście już nie dawali sobie rady z naszymi zawodnikami.

Dariusz Szulik środkowy zespołu Campera został wyróżniony tytułem MVP meczu.