ggg
ggg ggg

Sekretarz Stanu Waldemar Kraska rozmawiał ze starostą wyszkowskim Jerzym Żukowskim o rozwoju powiatowego szpitala

Jerzy Żukowski – starosta Powiatu Wyszkowskiego, przewodniczący Rady Waldemar Sobczak oraz dyrektor SPZZOZ w Wyszkowie Tomasz Boroński spotkali się z dniu 11.02.2021 r. z Sekretarzem Stanu w Ministerstwo Zdrowia Waldemar Kraską.

Samorządowcy naszego powiatu: starosta Jerzy Żukowski, przewodniczący Rady Powiatu Waldemar Sobczak oraz dyrektor szpitala Tomasz Boroński w trakcie spotkania z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemarem Kraską omówili wiele ważnych zagadnień związanych z warunkami i potrzebami szpitala powiatowego w Wyszkowie. Rozmawiano o szeroko rozumianej polityce zdrowotnej powiatu wyszkowskiego m.in. o niedawno zakupionych przez Starostwo Powiatowe karetkach, planowanych inwestycjach oraz o pozyskiwaniu kolejnych środków finansowych, które mogłyby jeszcze dodatkowo zdynamizować rozwój wyszkowskiego szpitala. Wymiana poglądów, jak uważają samorządowcy może zaowocować w przyszłości nowymi rozwiązaniami korzystnymi dla mieszkańców.
/info Starostwo + oprac. J.Cz./

217 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powołanie komendanta powiatowego PSP w Wyszkowie

Z dniem 11 lutego 2021 roku st. bryg. Jarosław Nowosielski Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał na stanowisko Komendanta...

Zamknij