ggg
ggg

Rusza modernizacja boisk na osiedlu TBS w Wieliszewie

W miniony piątek, 20 lipca wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki podpisał umowę z Wykonawcą na kompleksowy remont boisk sportowych na terenie osiedla TBS w Wieliszewie.

Na miejscu starych boisk powstanie kompleks dwóch nowoczesnych aren wielofunkcyjnych. Inwestycja przewiduje budowę boiska wielofunkcyjnego do piłki nożnej i ręcznej o nawierzchni poliuretanowej oraz boiska wielofunkcyjnego do siatkówki i koszykówki o nawierzchni z płyt polipropylenowych. Jednocześnie zostaną zainstalowane piłkochwyty, a teren wokół boisk zostanie zagospodarowany zielenią. Teren dookoła zostanie również oświetlony. Realizatorem modernizacji będzie firma Speed Invest sp. z o.o.
W ubiegłopiątkowym, uroczystym podpisaniu umowy pomiędzy wójtem Pawłem Kownackim a Wykonawcą, które odbyło się na terenie boisk udział wzięli również: radny Jacek Kuciński, prezes TBS Wieliszew a zarazem zarządca terenu Wojciech Piątkowski oraz Kierownik Referatu Remontów i Inwestycji UG Wieliszew, Magdalena Radzikowska.
Zgodnie z umową, wykonawca ma 90 dni na wykonanie robót, co oznacza, że nowoczesne boiska zostaną oddane do użytku już jesienią br.
/opr. KW/

1 803 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trzecie i ostatnie spotkanie informacyjne ws. obwodnicy Łochowa

W minioną środę, 18 lipca 2018 r. mieszkańcy gminy Łochów rozmawiali z projektantami z Biura TRAKT oraz przedstawicielami Generalnej Dyrekcji...

Zamknij