ggg ggg ggg

Rodzinny Poranek w Klasztorze

W sobotę, 13 stycznia Rodzinny Poranek w Klasztorze w sali Wirydarz zdominowało przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami“ w wykonaniu uczniów i harcerzy ze szkoły podstawowej w Miedznie.

Przepiękny spektakl, niezmiennie wzruszająca, dająca do myślenia i zawierająca przesłanie opowieść o ubogiej dziewczynce, która w sylwestrowy wieczór usiłuje sprzedać zapałki, żeby zarobić trochę pieniędzy i zanieść je swoim rodzicom. Wszyscy znamy zakończenie tej historii z jedynym, krzepiącym motywem babci-anioła, jako tej opiekuńczej i kochającej istoty. Piękne wykonanie zrobiło wrażenie zarówno na najmłodszych widzach jak i ich opiekunach. Wielkie gratulacje i podziękowania dla harcerzy z 23 DH „Wataha” im. Wandy Rutkiewicz, dla pań Beaty Żaboklickiej, Edyty Ryczkowskiej, Beaty Koc i Oleny Fedotovej za przygotowanie, scenografię i oprawę muzyczną. W drugiej części wydarzenia wnuczkowie, korzystając z inspiracji i podpowiedzi pani Ani Antoniuk z Katolickiego Przedszkola św. Antoniego w Węgrowie, stworzyli upominki dla swoich babć i dziadków. Kreatywności i pomysłowości nie było końca. Powstały laurki, kalendarze, etui na okulary, breloczki, ramki na zdjęcia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i obecność, zapraszamy oczywiście na kolejne spotkanie.

/Info, foto Zespół Prasowy CDK/

168 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
My się w ferie nie nudzimy
i do szkoły chętnie chodzimy

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Ostrowi Mazowieckiej w pierwszy tydzień ferii zapewniła uczniom wiele atrakcji. Warsztaty kulinarne.Zajęcia...

Zamknij