ggg ggg ggg ggg

Pułtuski Punkt Szczepień Powszechnych przygotowany do działania

Pułtuski Punkt Szczepień Powszechnych po koniec ubiegłego tygodnia uzyskał akceptację Narodowego Funduszu Zdrowia i od poniedziałku, 25 kwietnia był już w pełnej gotowości do działania.

Pułtuski Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19, zlokalizowany został w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 przy alei Tysiąclecia 14.
W trakcie kontroli uzyskał prawem wymaganą akceptację Narodowego Funduszu Zdrowia. W protokole uzgodnień stwierdzono: „Obiekt przygotowany, prawidłowo oznakowany, spełniający wymogi zgodnie z wytycznymi dla punktów szczepień powszechnych”. Z ramienia Gminy Pułtusk pod protokołem podpis złożyła sekretarz Pułtuska Patrycja Kazimierczak.
Za organizację punktu odpowiedzialni byli: Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Wojskowych oraz Straży Miejskiej, Centrum Medyczne Gajda – Med. realizujący szczepienia oraz pracownicy szkoły SPP Nr 3, która jest gospodarzem obiektu.
25 kwietnia zostali przyjęci pierwsi chętni do szczepienia.
/opr. J.Cz/

571 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka – eliminacje powiatowe

22 kwietnia 2021 roku w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyły się eliminacje powiatu węgrowskiego Konkursu Recytatorskiego Warszawska...

Zamknij