ggg
ggg ggg

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Senior” działającego w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie w tym roku nie zaprzestali kultywowania tradycji przygotowywania palm wielkanocnych.

Panie w domach wykonały mnóstwo kwiatów z bibuły, które wystarczyły na stworzenie dwumetrowych palm zdobiących wyszkowskie kościoły w Niedzielę Palmową. Poza tym przygotowały dekoracje świąteczne oraz ozdobiły jaja wielkanocne różnymi metodami. Pomimo trudnych czasów w seniorach nie gaśnie duch wiary i nadziei na lepsze jutro. Uczestnicy Domu chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami oraz różnego rodzaju twórczością związaną ze Świętami Wielkanocnymi. Niektórzy rozwijają swoją pasję rękodzielniczą, inni poetycką, malarską, a jeszcze inni muzyczną. Efekty działań można zobaczyć na profilu Domu Dziennego Pobytu „Senior” na Facebooku. Seniorzy składają życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz radosnego Alleluja.

175 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody ustanowiony w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. W tym dniu chcielibysmy przypomnieć plener...

Zamknij