ggg ggg

Przebudowa ul. Winnej w Andrzejewie

W maju 2023 r. zakończono prace przy przebudowie ul. Winnej w Andrzejewie. Inwestycja polegała na wykonaniu nowej nawierzchni drogi z kostki betonowej grubości 8 cm na długości około 101 m. Zbudowano zjazdy indywidualne również z kostki betonowej o grubości 8 cm.

Wykonawcą przebudowy była Firma Transportowo- Usługowa Mirosław Przesmycki Małkinia. Koszt całkowity inwestycji wyniósł 151 124,26 zł.
Gmina Andrzejewo uzyskała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 74 354,00 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Pomoc na realizację ww. inwestycji została przyznana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez
społeczność”. Nawierzchnia drogi przed wykonaniem przebudowy była w bardzo złym stanie. Popękany asfalt i jego braki znacznie utrudniały mieszkańcom korzystanie z drogi i stwarzały zagrożenie. Dzięki modernizacji droga stała się przede wszystkim bezpieczna i znacznie podniósł się komfort jej użytkowania. Dzięki przebudowie wyraźnie zyskała estetyka pobliskiego otoczenia.

/Info UG Andrzejewo/

300 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody Dnia Patrona Powiatu Ostrowskiego

Zamknij