ggg ggg ggg

Potańczyli w Arenie

W legionowskiej Arenie 10 i 11 stycznia odbyło się się jedno z największych wydarzeń tanecznych w Polsce – Ogólnopolski Turniej Tańca TIME FOR DANCE 2014, którego organizatorami i pomysłodawcami są Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek, właściciele Studia Born2Dance w Legionowie.

dscf0338

Przez dwa dni prezentowali się tancerze z 44 klubów z całej Polski reprezentujący: Warszawę, Białystok, Otwock, Kielce, Piaseczno, Zielonkę, Poznań, Płock, Gdynię, Ząbki, Tomaszów Mazowiecki, Siedlce, Sochaczew, Toruń, Radzymin, Kielce, Częstochowę, Wołomin, Żyrardów, Olsztyn, Łódź, Wrocław, Jastrzębie Zdrój oraz silna reprezentacja legionowskiego studia Born2Dance. Tancerze prezentowali się w kategoriach solowych, duetowych, mini formacji i dużych formacji tanecznych. Zawodników oceniało 14 osobowe jury.. Za sędziowskimi stolikami zasiadali przedstawiciele Polskiej Federacji Tańca, Polskiego Związku Tańca Freestyle oraz uznani specjaliści amatorskiego ruchu tanecznego w kategoriach disco dance, hip hop, jazz, modern i balet. Patronat honorowy nad imprezą Time for Dance 2015 objął Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski a także Polska Federacja Tańca. W pomoc finansową zaangażował się Urząd Miasta Legionowo oraz sponsorzy.
i

Galeria zdjęć

2 492 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przebudują Sobieskiego i Krakowską

Mamy dwie wiadomości: dobrą i taką, która dobrą nie jest ale może być. Zaczynamy od dobrej. Powiat zanotował kolejny sukces:...

Zamknij