ggg
ggg ggg

Poradnia w Łochowie

W ubiegłym roku burmistrz Robert Gołaszewski podjął rozmowy z Dyr. Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Węgrowie Beatą Gashi na temat utworzenia w Łochowie filii Poradni.

Analiza wykazała, że około 1/3 dzieci i młodzieży kierowanej do Poradni, to mieszkańcy gminy Łochów i ościennych gmin Sadowne i Stoczek. W obecnie trudnej sytuacji epidemii koronowirusa problemy uczniów spowodowane nauką zdalną jeszcze bardziej się pogłębiają i skutkują różnego typu zaburzeniami. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom burmistrz Gołaszewski zaprosił do Łochowa Dyr. Beatę Gashi w celu przedyskutowania tego tematu i wizytacji potencjalnej lokalizacji filii poradni. Wspólnie z Zastępcą Burmistrza Małgorzatą Łotarską i Dyr. Centrum Usług Wspólnych Jackiem Niewiadomskim odwiedzili Szkołę Podstawową Nr3 im. Marii Konopnickiej, gdzie dyrektor tej placówki Adam Mioduszewski zaprezentował pomieszczenie, które zostanie dostosowane do potrzeb poradni. Burmistrz Łochowa wystąpił z pismem do Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak z prośbą o utworzenie w Łochowie filii poradni od 1 września tego roku.

/Info Gmina Łochów/

138 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody w intencji Ojczyzny i druhów strażaków

Tegoroczne obchody w Gminie Sadowne z okazji 230. rocznice uchwalenia Konstytucji 3 maja były równocześnie obchodami Dnia Strażaka. Z okazji...

Zamknij