ggg ggg ggg

Pomieszczenia budynku OSP w Małkini Górnej zyskają nowe oblicze, dzięki pomocy finansowej ze środków województwa mazowieckiego.

Gmina Małkinia Górna w ramach złożonego wniosku o przyznanie pomocy finansowej ze środków województwa mazowieckiego na zadanie „MAZOWIECKIE STRAŻNICE OSP – 2018” otrzymała dofinansowanie w kwocie 23742,00 zł, które przeznaczone zostanie na remont łazienek oraz klatki schodowej strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej.

Podpisanie umowy pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Gminą Małkinia Górna nastąpi w czerwcu br. Realizacja zadania zgodnie z umową przewiduje zakończenie prac do 31 grudnia 2018 roku.
Dzięki pozyskanym środkom budynek OSP w Małkini Górnej zyska zupełnie nowe oblicze. Wyremontowane pomieszczenia nie tylko będą służyły strażakom ochotnikom, ale i mieszkańcom całej gminy. Od lat nieremontowane pomieszczenia wymagają gruntownego remontu dzięki pozyskanym środkom, z pewnością będzie to łatwiejsze do zrealizowania.
/Info/

1 730 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z Marią Konopnicką na ławeczce…

W gminie Wąsewo zainicjowano piękna inicjatywę – wykonanie rzeźby plenerowej przedstawiająca Marię Konopnicką siedzącą na ławeczce w sąsiedztwie Publicznej Szkoły...

Zamknij