ggg ggg ggg ggg

Podziękowania dla ząbkowskiego Komendanta Policji

Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk podziękowała za kilkuletnią współpracę i służbę na rzecz naszego miasta, dotychczasowemu Komendantowi ząbkowskiej Policji, podinsp. Marcinowi Pałysce.

W ubiegłym tygodniu, Komendant Komisariatu Policji w Ząbkach podinspektor Marcin Pałyska zakończył policyjną służbę i odszedł na emeryturę.
Ostatnie godziny pracy na stanowisku szefa Komisariatu Policji w Ząbkach przyniosły podinsp. Marcinowi Pałysce miłą niespodziankę.
W ubiegły czwartek, 16 lutego z odchodzącym na zasłużone zaopatrzenie emerytalne Komendantem spotkała się Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk.
Podczas spotkania Pani Burmistrz złożyła na ręce Podinspektora okolicznościowe podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Miasta Ząbki, jednocześnie życząc świeżo upieczonemu emerytowi spełnienia marzeń, dobrego zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
Warto w tym miejscu nadmienić, że podinsp. Marcin Pałyska pełnił służbę w Policji przez ponad 25 lat. Ciekawostką może być fakt, że w latach 2005-2008 uczestniczył w dwóch misjach pokojowych ONZ w Kosowie. Przez ostatnie trzy lata był Komendantem Komisariatu Policji w Ząbkach, a wcześniej przez 4 lata piastował stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce. Zanim podjął pracę na terenie Powiatu Wołomińskiego, był zatrudniony w Oddziale Prewencji w Warszawie.
Przyłączamy się do podziękowań za wieloletnią służbę i życzymy byłemu już Komendantowi KP w Ząbkach wszelkiej pomyślności na dalszej drodze życia.
/I.P.; KW/

512 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z miłości do Ojczyzny, z wdzięczności dla Armii Krajowej

We wtorek, 14 lutego minęła 81. rocznica utworzenia Armii Krajowej. Z tej okazji o godzinie 17:00 w Sanktuarium Św. Jana...

Zamknij