ggg
ggg

Piotr Uściński radnym Sejmiku Województwa Mazowieckiego…

Ta wiadomość została w końcu oficjalnie potwierdzona przez PKW. Dotychczasowy starosta wołomiński Piotr Uściński, kandydujący do Sejmiku Województwa Mazowieckiego otrzymał blisko 19 tysięcy ważnie oddanych głosów.

dsc_0505

Na Piotra Uścińskiego, startującego w wyborach do Sejmiku Mazowieckiego z listy Prawa i Sprawiedliwości swój głos prawidłowo oddało dokładnie 18957 wyborców. (W tym, jak wyliczył sam zainteresowany tylko z rodzinnych Ząbek pochodziło 3826 głosów). To oznacza, że dotychczasowy gospodarz ziemi wołomińsko-radzymińskiej będzie teraz jej reprezentantem w Sejmiku Województwa Mazowieckiego, do którego PiS wprowadził największą liczbę radnych.

Tuż po długo oczekiwanym ogłoszeniu oficjalnych wyników przez PKW Piotr Uściński wyraził swoją wdzięczność wyborcom pisząc na profilu fb następująco: – Bardzo Państwu dziękuję za prawie 19 tysięcy głosów, które otrzymałem w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Nowemu radnemu Sejmiku Mazowieckiego składamy najserdeczniejsze gratulacje!
/R.L./

1 903 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Moją jedyną partią jest Ostrów Mazowiecka!

Wywiad z kandydatem na burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Mieczysławem Szymalskim. KURIER W… - Startuje Pan w wyborach, przed Panem druga tura,...

Zamknij