ggg

Piłkarskie emocje w Tłuszczu

28 marca 2016r. w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Tłuszczu odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Tłuszcza dla rocznika 2004/05, którego organizatorem był Tłuszczański Ośrodek Futbolu TOF „Bóbr”.

 

Gra drużyna TKS Bóbr

W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z Wyszkowa, Wołomina, Sadownego, Marek, Tłuszcza, Jadowa, Ostrówka, Zielonki i Halinowa. Tyle zespołów to gwarancja wielu emocji. Każda z drużyn reprezentowała bardzo wysoki poziom. Piękne bramki, składne akcje – to można było zobaczyć w każdym meczu.
Trzecie miejsce zajęła ekipa Orłów Zielonka, która pokonała po rzutach karnych UKS Ostrówek. W finale znalazły się drużyny Marcovii Marki oraz Huraganu Wołomin. Po bardzo emocjonującym meczu puchar powędrował do ekipy z Marek.
Królem strzelców został Kuba Lis z Marcovii, który zdobył w całym turnieju 9 bramek. Najlepszym bramkarzem okazał się Wiktor Zych z Bugu Wyszków, a MVP rozgrywek został Adrian Zieliński z Sadownego. Wyróżnienie otrzymała również Natalia Kondruś z Korony Jadów.

1 848 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
CHWAŁA I CZEŚĆ BOHATEROM

W niedzielę 28 lutego 2016 roku o godzinie 9.00 odbył się II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych objęty patronatem narodowym Prezydenta...

Zamknij