ggg
ggg
ggg ggg

Obradował Konwent Wójtów i Burmistrzów

W piątek, 10 września w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbył się kolejny Konwent Wójtów i Burmistrzów z terenu Powiatu Węgrowskiego.

W spotkaniu udział wzięli: Przewodniczący Konwentu – Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański, Wicestarosta Marek Renik, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus, Wójt Gminy Korytnica Stanisław Komudziński, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie Marcin Gąsiorek i Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Ewa Ufnal.
Głównymi tematami spotkania były: plany inwestycyjne Powiatu, w tym budowa i modernizacja dróg powiatowych w 2022r., zbliżający się okres zimowego utrzymania dróg i plany dotyczące przebudowy i modernizacji przejść dla pieszych w kontekście przyszłego naboru wniosków inwestycyjnych.

Samorządowcy z terenu Powiatu Węgrowskiego podjęli także wspólne stanowisko dotyczące budowy nowej siedziby Urzędu Skarbowego w Węgrowie.
/Starostwo Powiatowe
w Węgrowie/

94 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak wakacje spędzili wychowankowie Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej?

Tegoroczne wakacje w Miejskiej Świetlicy Socjoterapeutycznej obfitowały w mnóstwo ciekawych zajęć i atrakcji przygotowanych przez wychowawców. Dzieci i młodzież uczęszczająca...

Zamknij