ggg ggg ggg ggg

Obchody Dnia Dziecka
w Parku Dębinka

Tegoroczną imprezę dla dzieci MiGOK zorganizował 31 maja 2024 r w Parku Dębinka, gdzie w Amfiteatrze odbyły się występy, a w Parku można było skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych milusińskich.

Na początku na scenie odbyły się pokazy grup tanecznych ze szkoły Latino Fever, gdzie na koniec występu pan Łukasz Cacko (tancerz i właściciel szkoły) zaprosił wszystkie chętne dzieci z publiczności do wspólnej zabawy na scenie.
Następnie mogły zaprezentować się dzieci z Ogniska Muzycznego z MiGOK Łochów z wokalnej sekcji pani Katarzyny Piątkowskiej. Na scenie wystąpili: Hanna Gajewska, Kinga Żywczyńska, Antonina Kacprzewska, Damian Cymerman, Blanka Gmur, Alicja Żebrowska, Apolonia Frąckiewicz, Maria Łukaszyk, Monika Maćkowska.
Duże zainteresowanie i aplauz wzbudziła grupa wokalna Sonanto w ,,Bajkowym Koncercie dla Małych i Dużych’’ śpiewając utwory z filmów Walta Disneya. Nie zabrakło utworów z takich filmów jak: ,,Piękna i Bestia’’, ,,Pocahontas’’, czy ,,Król Lew’’.
Na koniec wspaniale zaprezentowała się lokalna grupa teatralna ,,Pantominki’’ (Kinga Mech, Janka Owsianka, Zygmunt Toński, Tadeusz Barański) przedstawiając wiersze Juliana Tuwima ,,Rzepka’’ i ,,Lokomotywę’’ oraz dzieci z warsztatów teatralnych z Ostrówka (Martyna Stryjek, Dominika Kowalczyk, Michał Zieliński, Patrycja Małkińska oraz Michalina Szelest – śpiew).
Dodatkowo można było skorzystać z takich atrakcji jak: zjeżdżalnie, walca na wodzie, placu zabaw, czy z punków: ceramicznego prowadzonego przez kustosza Muzeum Gwizdka i ceramika Romana Kuzelyaka oraz plastycznego, gdzie dostępne były kolorowanki oraz możliwość pomalowania buzi w przeróżne postaci przez artystkę panią Katarzynę Balę.
Ponadto można było zakupić: ziemniaka na patyku, popcorn, napoje, watę cukrową, sorbety, zabawki oraz ochłodzić się lodami.
To był wspaniały dzień, który wywołał nie tylko radość na małych buziach najmłodszych. Widać było, że również dorośli bawili się fantastycznie. Jeśli dla kogoś było za mało atrakcji, to mógł skorzystać z seansów w Kinie MiGOK, w którym przez cały weekend odbywały się pokazy filmów takich jak ,,Istoty Fantastyczne’’ oraz grany premierowo ,,Garfield’’, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Serdeczne podziękowania dla OSP w Łochowie za zabezpieczenie imprezy i udostepnienie samochodu strażackiego do pokazów dla dzieci oraz SPZOZ w Węgrowie za zabezpieczenie medyczne imprezy.

/MiGOK Łochów/

133 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzieje się w Ostrowi Mazowieckiej Czerwiec

Zamknij