ggg ggg ggg ggg

O poprawie bezpieczeństwa w Słupnie

We wtorek, 20 lutego w Starostwie Powiatowym w Wołominie odbyło się spotkanie poświęcone poprawie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Spacerową w Słupnie (Gm. Radzymin).

– Wielu mieszkańców prosiło nas o zajęcie się kwestią poprawy bezpieczeństwa w Słupnie na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Spacerowej.
W ubiegłym roku wystąpiłem do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie z wnioskiem o przebudowę skrzyżowania. W odpowiedzi MZDW zaproponował zaprojektowanie i zrealizowanie przebudowy staraniem Powiatu Wołomińskiego – podkreślił Starosta Adam Lubiak informując, że we wtorek, 20 lutego w Starostwie zorganizowane zostało spotkanie, którego celem było omówienie tej ważnej z punktu widzenia mieszkańców kwestii.
Obok Starosty Adama Lubiaka wzięli w nim udział: Wicestarosta Piotr Borczyński, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Cezary Wnuk, Członek Zarządu Powiatu Paweł Dąbrowski, Skarbnik Agnieszka Adam, Naczelnik Wydziału Dróg Powiatowych Rafał Urbaniak oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury (wz. Sekretarz Powiatu) Hanna Skrzypczak.
– W trakcie spotkania ustalono,
że przygotujemy projekt stałej organizacji ruchu, który pokaże nam możliwości techniczne wdrożenia nowych wariantów, poprawiających bezpieczeństwo i komfort użytkowania tego skrzyżowania – poinformował Starosta Adam Lubiak zapowiadając, że następnym krokiem będzie podjęcie dalszych rozmów z MZDW w zakresie realizacji tej inwestycji.

/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

247 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przychodnia w Kobyłce
po metamorfozie

W Miejskim Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kobyłce, zakończono kolejny remont, którego celem jest poprawa jakości świadczonych usług medycznych....

Zamknij