ggg ggg ggg

Nowy rok szkolny i nowa siedziba I LO PUL w Wołominie

W ubiegły czwartek, 1 września Kadra i Kadeci I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie, rozpoczęli nowy rok szkolny 2022/2023 w nowej siedzibie szkoły przy ul. Laskowej 4.

Podczas uroczystej zbiórki, licząca około pięciuset kadetów społeczność liceum mundurowego w Wołominie serdecznie powitała uczniów klas I.
Kadeci klas starszych zostali uhonorowani nagrodami i podziękowaniami za pomoc w przenosinach szkoły oraz za udział w wakacyjnych uroczystościach patriotycznych. Ks. kpt. Grzegorz Idzik udzielił błogosławieństwa na nowy rok szkolny. Dyrektor Agnieszka Kaczyńska złożyła życzenia sukcesów edukacyjnych, bezpieczeństwa i wspaniałej atmosfery dla Grona Pedagogicznego i Uczniów.
Rok szkolny 2022/2023 został oficjalnie zainagurowany! Dziękujemy za obecność na naszej uroczystości Panu Markowi Kowalikowi, który reprezentował Jacht Klub Galar – Policjantów Wodnych.

/I LO PUL/

478 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwszy dzwonek w Gminie Radzymin

W czwartek, 1 września we wszystkich szkołach w Gminie Radzymin nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. W inauguracji nowego roku...

Zamknij