ggg
ggg ggg

Nowy Komendant Straży Miejskiej

Z dniem 20 września br., stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Ząbkach objął pan Artur Lewandowski, który okazał się najlepszy w postępowaniu rekrutacyjnym. O stanowisko Komendanta ubiegało się sześciu kandydatów.

Exif_JPEG_420

– Objęcie stanowiska Komendanta Straży Miejskiej w Ząbkach to dla mnie zaszczyt i ogromna odpowiedzialność. Nie obawiam się stawianych przede mną zadań, ponieważ pracę strażnika znam od podstaw – zapewnia pan Artur Lewandowski.
Warto w tym miejscu podkreślić, że pan Artur Lewandowski od 2011 roku nieprzerwanie związany jest z komendą Straży Miejskiej w Ząbkach. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku Administracja.
– Praca strażnika miejskiego jest bardzo wymagająca. Pomagamy osobom bezdomnym, po spożyciu alkoholu, czy bezpańskim zwierzętom. Czuwamy nad porządkiem i bezpieczeństwem publicznym. Ponadto, realizujemy kontrole w zakresie spalania odpadów w piecach CO. Nadal będą organizowane akcje prospołeczne – mówi Komendant SM w Ząbkach Artur Lewandowski. – Obecnie prowadzimy prelekcje w klasach I-III szkół podstawowych i w przedszkolach, dotyczące prawidłowego zachowania na drodze – dodaje.
Nowemu Komendantowi składamy gratulacje, życzymy owocnej pracy i spełnienia w roli szefa ząbkowskiej Straży Miejskiej!

/opr. KW, źródło: UM Ząbki/

127 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Dzień Ziemniaka Równe-2021 #SzczepimySię z KGW”

W niedzielę, 19 września 2021 roku o godz. 14.00 w miejscowości Równe gm. Strachówka, już po raz jedenasty, na placu...

Zamknij