ggg
ggg
ggg ggg

NOWY BURMISTRZ WĘGROWA – Krzysztof Jerzy Wyszogrodzki

Wg nieoficjalnych informacji, które uzyskaliśmy w sprawie wyników wyborów samorządowych 2014, w ubiegłą niedzielę mieszkańcy Węgrowa zagłosowali i rozstrzygnęli, który z dwóch kandydatów obejmie na najbliższe 4 lata fotel burmistrza. Do rywalizacji stanęli: Krzysztof Jerzy Wyszogrodzki-dotychczasowy Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Jarosław Grenda-burmistrz Węgrowa. Zwycięzcą okazał się Krzysztof Jerzy Wyszogrodzki uzyskując 2732 głosów, czyli osiągając 54,46%, Jarosław Grenda otrzymał 2323 głosów. Poniżej przedstawimy nowego włodarza miasta oraz osoby, które zostały wybrane do Rady Miejskiej oraz rady Powiatu Węgrowskiego. Gratulujemy!

Drukowanie

Krzysztof Jerzy Wyszogrodzki – wiek 62 lata, wykształcenia wyższe, żonaty czworo dzieci i jedna wnuczka. Przez wiele lat był przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Społecznej Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej Węgrowa. Przez ostatni rok minionej kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej Węgrowa. Przed wyborem na stanowisko Burmistrza Węgrowa wieloletni Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Członek Prawa i Sprawiedliwości, działacz społeczny, od pokoleń związany z Węgrowem.  Jako główne cele stawia sobie dokończenie rewitalizacji rynku oraz zwiększenie atrakcyjności Węgrowa dla potencjalnych inwestorów, co może przyczynić się do zmniejszenia dość wysokiego bezrobocia wśród mieszkańców miasta.  W swojej dotychczasowej pracy na rzecz społeczności lokalnej kierował się zasadą, że człowiek jest najważniejszy, a administracja ma służyć mieszkańcom i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

 

Skład Rady Miejskiej:

– Beata Gashi
– Barbara Szymańska
– Halina Szcześnik
– Mariusz Witkowski
– Krzysztof Wyszogrodzki – zrzekł się mandatu wyb. uzup.
– Janusz Chrupek
– Grzegorz Biernat
– Jacek Antoński
– Andrzej Grabek
– Tadeusz Ryczkowski
– Stanisław Mielniczek
– Iwona Rejmuza
– Jerzy Szczęśniak
– Jolanta Roguska
– Paweł Kuć

Skład Rady Powiatu Węgrowskiego:

– Ulińska Halina
– Besztak Ewa
– Marchela Paweł
– Orłowski Zygmunt
– Kot Tadeusz
– Górski Maciej
– Kruszewski Andrzej
– Doliński Bogdan
– Lis Artur
– Kania Piotr
– Mytkowska Anna
– Fedorczyk Krzysztof
– Gelbrecht Paweł
– Renik Marek
– Stelmach Piotr
– Chmielewska Mariola
– Onaszkiewicz Krzysztof
– Matusik Marek
– Siuchta Lidia

2 668 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada o godzinie 11.00 mieszkańcy Wyszkowa oraz okolic zgromadzili się przy pomniku Żołnierzy Polskich zamordowanych przez sowiecką czerezwyczajkę w...

Zamknij