ggg ggg ggg

Nowe ogrodzenie przy Szkole Podstawowej w Orle

Dzięki wsparciu z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw we wrześniu tego roku wykonano nowe ogrodzenie przy Szkole Podstawowej w Orle.

Wybudowane w latach 60-tych ogrodzenie od dłuższego czasu nie spełniało już wymogów technicznych, ani estetycznych.
Wykonawcą zadania był Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o w Małkini Górnej.
Całkowita wartość zadania to kwota 36 548,64 zł, z czego pomoc finansowa z budżetu Województwa Mazowieckiego to 10 000,00 zł, środki własne zabezpieczone w ramach dofinansowania z budżetu Gminy Małkinia Górna to 10 000,00 zł oraz środki z Funduszu Sołeckiego: sołectwa Orło w wysokości 5 000,00 zł, z sołectwa Daniłowo – Parcele 5 000,00 zł oraz z sołectwa Niegowiec 6 548,64 zł.
W ramach zadania wykonano ogrodzenie panelowe o długości około 150 mb. Prace obejmowały demontaż starego ogrodzenia wraz z rozbiórką fundamentów oraz montaż nowego ogrodzenia z paneli siatkowych wraz z prefabrykowaną podmurówką.
Nowe ogrodzenie poprawi bezpieczeństwo dzieci przebywających na boisku, placu zabaw i terenach zielonych przy szkole. Teren wokół szkoły jest ogólnodostępny przez cały rok. W okresie wiosennym, letnim i jesiennym z obiektów sportowych i placu zabaw korzystają dzieci i młodzież..

/Info Gmina Małkinia Górna/

395 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Słodkie dary dla szkoły w Starym Lubiejewie i Zuzeli

Słodkie dary od Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” trafiły do dzieci i młodzieży z dwóch placówek w powiecie ostrowskim. W...

Zamknij