ggg
ggg

Nietrzeźwy początek sierpnia

Tylko w przeciągu 3 pierwszych dni sierpnia małkińscy i ostrowscy policjanci zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierowców oraz jednego po użyciu alkoholu.

Nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla innych osób korzystających z drogi. Ostrowscy i małkińscy policjanci aby zapobiec tragedii na drodze zatrzymują kierowców, którzy decydują się na kierowanie autem po wypiciu alkoholu.

1 sierpnia po południu w Kępistych Borowych małkińscy policjanci zatrzymali kierującego seatem. 20-letni mieszkaniec gminy Zaręby Kościelne byłl nietrzeźwy, urządzenie wskazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. 20-latek miał dwa powody aby wogóle nie wsiadać na fotel kierowcy, stan nietrzeźwości oraz brak uprawnień.

Tylko 3 sierpnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali aż 3 nietrzeźwych kierowców oraz jednego w stanie po użyciu alkoholu. 3 sierpnia w nocy na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali kierującego toyotą 37-latka z powiatu ostrowskiego. Mężczyzna miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Po południu w Trynosach policjanci zatrzymali kierującego motorowerem. 47-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Po godz. 18:00 na ul. Broniewskiego policjanci zatrzymali kierującego skodą. 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był w stanie po użyciu alkoholu 0,26 promila alkoholu w organizmie.

Natomiast wieczorem w Żebrach Laskowcu policjanci zatrzymali kierującego audi. 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą przed Sądem za swoje postępowanie. Przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Marzena Laczkowska

595 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nie pozostawiajmy dzieci i zwierząt w samochodach. Upał i prażące słońce może być dla nich śmiertelnie niebezpieczne

Przed nami kolejna fala upałów. Policja przypomina, że słońce i wysoka temperatura stają się zagrożeniem dla ludzi i zwierząt pozostawionych...

Zamknij