ggg
ggg ggg
ggg ggg

MIASTO I GMINA BROK LIDEREM ZMIAN 2019 R.

Aktywni – tak jednym słowem można określić beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. 29 października 2019 r. wicemarszałek Wiesław Raboszuk spotkał się z Liderami Zmian. To właśnie ich projekty, realizowane przy wsparciu z UE, zostały docenione i wyróżnione. Jednym z wyróżnionych w kategorii Samorząd jest miasto i gmina Brok.

Miasto i gmina Brok otrzymała wyróżnienie w plebiscycie pod względem dofinansowania z UE w przeliczeniu na mieszkańca – gminy miejsko-wiejskie poniżej 15 tys. mieszkańców. Na każdego mieszkańca gminy przypadło ponad 1 185 zł.
W ramach RPO WM miasto i gmina Brok pozyskała w ostatnim czasie środki m.in. na budowę punktu selektywnego zbierania odpadów czy remont sali widowiskowej w Broku.
Już po raz trzeci wyłoniono mazowieckich Liderów Zmian na podstawie projektów dofinansowanych ze środków europejskich. W tegorocznej edycji konkursu wyróżniono Liderów aż w czterech kategoriach: Samorząd, Firma, Nagroda Internautów oraz Nagroda Specjalna. Konkurs organizowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagrody wręczono 16 października podczas uroczystej gali.
/Info /

694 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwa złote medale ząbkowskich karateków

26 października na hali GOSiR w Wilkowicach odbyła się największa impreza karate kontaktowego na Podbeskidziu, czyli V Międzynarodowe Grand Prix...

Zamknij