ggg ggg ggg ggg

Medale dla ząbkowskich Par Małżeńskich

W piątek, 7 lipca odbyła się wzruszająca uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dwóm, szczęśliwie zakochanym Parom Małżeńskim z Ząbek.

Ceremonia wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, odbyła się w piątek, 7 lipca w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Ząbkach.
W imieniu Prezydenta RP medale uhonorowanym nimi Parom Małżeńskim przekazała Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk.
Odznaczenia otrzymali Państwo Wanda i Krzysztof Obsadni, którzy w tym roku świętują Diamentowe Gody, a więc jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego, a także Państwo Barbara i Roman Sobieszczykowie, którzy
w ubiegłym roku obchodzili Złote Gody, mając za sobą obecnie już 51 wspólnie spędzonych lat w związku małżeńskim.
Kameralna uroczystość stała się okazją do przekazania Szczęśliwie Zakochanym Małżonkom z długoletnim stażem gratulacji, kwiatów i okolicznościowych upominków.
W tym wyjątkowym i cudownym dniu, Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk złożyła również Dostojnym Jubilatom gorące życzenia wielu kolejnych, wspaniałych lat w zdrowiu, szacunku i wzajemnej miłości.
W imieniu redakcji „Kuriera W” przyłączamy się do najserdeczniejszych życzeń dla Państwa Obsadnych i Sobieszczyków, którzy niewątpliwie stanowią najpiękniejszy przykład życia we dwoje i mogą być wzorem dla młodego pokolenia.

/opr. KW; źródło: UM Ząbki/

331 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ponad 9,7 mln zł rządowego wsparcia na ratowanie zabytków w Powiecie Wołomińskim

W ubiegły piątek, 14 lipca poznaliśmy wyniki naboru Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Na remont obiektów zabytkowych w Powiecie Wołomińskim udało...

Zamknij