ggg ggg ggg ggg

Marszałek Kornel Morawiecki na spotkaniu w Ostrowi Mazowieckiej

Spotkanie członków i sympatyków partii Wolni i Solidarni z Marszałkiem Kornelem Morawieckim i Panią Poseł Małgorzatą Zwiercan odbyło się w 23 maja i zgromadziło ok. 100 osób.

 

fot2W dniu 23 maja br. miało miejsce spotkanie dużej grupy osób zainteresowanych programem partii Wolni i Solidarni w Ostrowi Mazowieckiej. Padło wiele pytań dotyczących przyszłości Polski, ekonomii, programów społecznych, wyborów, migracji, przejmowania przez inne ugrupowania wybranych elementów programu partii Wolni i Solidarni. Mimo wielu trudnych zagadnień osobowości Marszałka i Pani Poseł pozwoliły na stworzenie tak przecież istotnej atmosfery serdeczności i wzajemności.
Spotkanie przyniosło wspólną wiarę w możliwość stworzenia Polski Solidarnej. Przekonanie w możliwość zwiększenia znaczenia ugrupowania i startu w kolejnych wyborach do samorządów i parlamentu. Zadawane przez uczestników pytania świadczyły, iż sprawy kraju nie są im obojętne.
Żywa, autentyczna dyskusja, wspólny posiłek, zwiedzanie oryginalnego Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej, bezpośrednie rozmowy z posłami spowodowały przeciągnięcie się spotkania do późnych godzin nocnych, co dobrze rokuje na przyszłość. Dodać należy, że miało ono miejsce we wtorek, a mimo to uczestniczyło w nim około stu osób. Potwierdza to istotną wolę budowy Polski w duchu Wolności i Solidarności.
/Małgorzata Godlewska/

 

3 156 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
50-lecie SP nr 5 w Wołominie

19 maja 2017 roku Zespół Szkół nr 5 w Wołominie obchodził 50-lecie swojej działalności i istnienia. Jego otwarcie odbyło się...

Zamknij