ggg ggg

Mariusz Bryk pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w powiecie wyszkowskim

15 marca 2023 r. Mariusz Bryk został powołany na pełnomocnika PiS w powiecie wyszkowskim. Zastąpił na tej funkcji Waldemara Sobczaka.

Mariusz Bryk nowy pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w powiecie wyszkowskim jest mieszkańcem gminy Somianka, gdzie od 2006 r. prowadzi własną działalność gospodarczą. W latach 2016 – 2021 był zastępcą kierownika w biurze powiatowym Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa. Prywatnie – mąż i tata trójki dzieci, społecznie – sołtys wsi Ulasek.
Członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość jest od 2011r. Dotychczas pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Gminnego PiS Gmin Rząśnik Somianka Zabrodzie oraz członka zarządu powiatowego PiS.
Deklaruje ścisłą współprace z dotychczasowym zarządem powiatowym PiS. Jego plany to ożywienie struktur partii w Wyszkowie i całym powiecie oraz przygotowanie do wyborów parlamentarnych i samorządowych.

/oprac. J.Cz./

631 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Sołtysa powiatu wyszkowskiego w Zabrodziu

13 marca 2023 r. w gminie Zabrodzie odbył się Dzień Sołtysa. Wydarzenie zorganizowała radna Sejmiku Wojewódzkiego Joanna Bala wraz ze...

Zamknij