ggg
ggg ggg

Mamy 1000. rodzinę z Ostrowi Mazowieckiej z Kartą Dużej Rodziny

Z 5-osobową rodziną z naszego miasta spotkał się burmistrz Jerzy Bauer. Oprócz gratulacji i życzeń przekazał symboliczną kartę. Wszyscy członkowie rodziny otrzymali imienne karty uprawniające do zniżek, które przekazała dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Gwardiak. W spotkaniu udział wzięli także: zastępca burmistrza Daniel Choinka, sekretarz miasta Sylwia Katarzyna Kos, skarbnik miasta Anna Wilczyńska, którzy przekazali upominki dla dzieci.

Kartę Dużej Rodziny może otrzymać każdy rodzic posiadający co najmniej trójkę dzieci i każde dziecko do 18. roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Bez ograniczeń wiekowych z Karty mogą korzystać osoby niepełnosprawne z rodzin wielodzietnych.
Karta upoważnia do wielu zniżek oferowanych w ramach ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny, a w przypadku rodzin z terenu naszego miasta, dodatkowo mogą one skorzystać z ulg i uprawnień w ramach programu „Ostrowska Karta Rodzinka”. Za koordynację działań związanych z realizacją Programu odpowiedzialny jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej.
/UM Ostrów Mazowiecka/

87 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 3 maja 2021 r. tradycyjnie, (chociaż z zachowaniem rygoru sanitarnego) w Ostrowi Mazowieckiej obchodzono 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji...

Zamknij