ggg
ggg ggg

„Kulturalna Biblioteka”

Od poniedziałku, 7 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce, zaprasza do obejrzenia wystawy prac Debory Żebrowskiej, w ramach „Kulturalnej Biblioteki”, czyli cyklu spotkań z lokalnymi twórcami.

W ramach cyklu „Kulturalna Biblioteka” kobyłkowska biblioteka, co miesiąc stara się promować lokalnych twórców i utalentowanych mieszkańców miasta.
Od 7 czerwca w budynku biblioteki prezentowana jest wystawa prac Debory Żebrowskiej.
„Rysunek zawsze był moją pasją, ale dopiero po kontuzji na meczu piłki ręcznej w wieku 16 lat, mogłam się na nim skupić” – tak mówi o początkach swojej miłości do szkicu nasza młoda i utalentowana Czytelniczka – Debora Żebrowska w ramach „Kulturalnej Biblioteki” – czyli spotkań poświęconych naszym niezwykłym Czytelnikom.
W wolnej chwili Artystka zajmuje się również grafiką, nauką rysunku i rozwijaniem wszelkich pasji. (Na stronie FB biblioteki można obejrzeć wywiad z Artystką, do czego zachęcamy). Plansze z pracami możecie Państwo znaleźć w holu biblioteki oraz w części Czytelnianej od poniedziałku, 7 czerwca.
Zapraszamy !!!

/opr. KW, źródło: MBP w Kobyłce/

44 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ważne chwile dla Społeczności Branżowej Szkoły I Stopnia w Radzyminie

Uroczysta Msza Święta w Kolegiacie Radzymińskiej oraz lekcja historii w Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku i Św. Jana Pawła II,...

Zamknij