ggg

Konsultacje nad wariantami przebiegu linii kolejowej Zegrze – Przasnysz

Trwają prace nad wyznaczeniem proponowanych wariantów trasy linii kolejowej Zegrze – Przasnysz. W związku z tym ustalony został plan spotkań konsultacyjnych, związanych z opracowywanym Wstępnym Studium Planistyczno-Prognostycznym nowej linii kolejowej.

Podczas spotkań przedstawiciele biura projektowego, odpowiedzialnego za przygotowanie studium, będą bliżej przedstawiać założenia wstępnie zdefiniowanych wariantów tras, a zainteresowani będą mogli zadawać pytania.
Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, spotkania będą prowadzone w formule zdalnej.
Propozycje wariantów tras zostaną przygotowane do wglądu i opublikowane m.in. na stronie internetowej UMiG Serock (www.serock.pl) do dnia 26 maja br.
Po tym terminie będzie czas na Państwa pytania, na które wspólnie z biurem projektowym, będziemy szukać odpowiedzi, aby w efekcie wypracować rozwiązania dla wszystkich wątpliwych kwestii.
Spotkanie poświęcone początkowemu odcinkowi linii kolejowej, przebiegającemu przez tereny gmin: Nieporęt i Serock zaplanowano na środę, 9 czerwca br. na godzinę 18:00.
Link do spotkania udostępniony zostanie z odpowiednim wyprzedzeniem przed spotkaniem m.in. na stronie internetowej UMiG Serock (www.serock.pl).

/opr. KW/

499 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzwoni rachmistrz? Sprawdź jego tożsamość i się spisz!

Osoby, które nie wypełniły jeszcze obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), powinny spodziewać się...

Zamknij