ggg ggg ggg ggg

Konkurs plastyczny „Co ziemię szpeci” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny pod hasłem ”Co ziemie szpeci” był zorganizowany w Szkole Podstawowej im. ks. bpa FR. Jaczewskiego w Górkach-Grubakach, a jego organizatorami byli Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Styrczula, wójt gminy Korytnica Stanisław Komudziński oraz szkoła.

Konkurs plastyczny „Co ziemie szpeci” został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie i wójta gminy Korytnica Stanisława Komudzińskiego. Celem konkursu było promowanie ochrony środowiska, zmniejszenie ilości nielegalnie składowanych śmieci i zachęcenie do przeciwdziałania niedozwolonym zachowaniom mieszkańców np. tworzenie dzikich wysypisk. W konkursie udział wzięły klasy od I do VII. Ocenie pracy podlegał pomysł i kreatywność twórcy pracy, samodzielność wykonania, estetyka wykonania i siła przekazu.

Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie. W klasach I-III – zostało złożonych 18 prac plastycznych, a w klasach IV-VII – 22 prace, komisja nie miała łatwej decyzji co do wytypowania najlepszych prac, wszystkie były bardzo pomysłowe.

Nagrody laureatom wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula, wójt gminy Korytnica i dyrektor szkoły podstawowej w Górkach-Grubakach. 

1 616 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Twarze Polaków

Dnia 19 marca 2018 r. Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie wziął udział w projekcie fotograficznym Wojciecha Grzędzińskiego „Twarz...

Zamknij