ggg ggg ggg

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną w gminie Brańszczyk

2 kwietnia odbyło się wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom w Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną – Brańszczyk 2023.

Nagrody trafiły do laureatów w trzech parafiach. Wręczyli je proboszczowie z gminy oraz dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Turystyki.
Dodatkowo przyznano również nagrody publiczności. Wybierali je użytkownicy internetu, którzy głosowali na najpiękniejszą palmę do soboty 1 kwietnia do 20:00 na profilu facebookowym – wystarczyło otworzyć post i polubić wybrane zdjęcie.
W Białymbłocie nagrodzeni zostali: I miejsce SP w Białymbłocie, II miejsce oraz Nagroda Publiczności – Amelia Gałka, Aleksander Gałka oraz Marta Gałka.

W Porębie najpiękniejszą palmę wykonało Koło Gospodyń Wiejskich „Kolorowe Babeczki” z Udrzynka, II miejsce zajęły kobiety z Koło Gospodyń Wiejskich „Porębianki”, III miejsce ex aequo – Danuta Pieńkos oraz Oliwia Kubat do której trafiła również Nagroda Publiczności.

W Brańszczyku I miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich „Turzyniacy”, II miejsce i Nagroda Publiczności – Koło Gospodyń Wiejskich Trzcianka. Statuetka za zajęcie III miejsca trafiła do Moniki Wiśniewskiej, Klaudii Boguszewskiej, Małgorzaty Podleś oraz Joanny Zaleskiej (SP im. Papieża Jana Pawła II w Nowych Budach)

Wyróżnienia:

 • Nela Sarbiewska
 • Alicja Adamczyk, Renata Trzcińska-Adamczyk
 • Natalia Maciejewska, Marzena Maciejewska
 • Maja Sadowska
 • Paulina Kuczyńska
 • Dominik Kuczyński
 • Filip Maciejczuk, Nikodem Maciejczuk,
  Elżbieta Maciejczuk
 • Dominika Wyszyńska, Iga Wyszyńska
  Z roku na rok, konkurs tradycyjnych palm wielkanocnych cieszy się coraz większą popularnością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!
  /GCKSiT w Brańszczyku/
496 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marsz Papieski przeszedł ulicami Wyszkowa

2 kwietnia, w 18. rocznicę śmierci Jana Pawła II z sanktuarium św. Idziego do sanktuarium św. Rodziny w ramach upamiętnienia,...

Zamknij