ggg
ggg ggg

Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Jadą goście, jadą… I czym ich podejmiemy?”

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Węgrowskiego do udziału w konkursie kulinarnym promującym najsmaczniejsze potrawy naszego regionu jakie dawniej lub współcześnie podawano na stół w czasie różnych uroczystości rodzinnych.

Zasady konkursu:
– Każde KGW przesyła jeden przepis z nazwą potrawy, składnikami, opisem potrawy i informacją z jakiej okazji ją podawaną lub się ją podaje.
– Praca nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane w wydawnictwie pokonkursowym, które będzie promowało dziedzictwo kulinarne Ziemi Węgrowskiej.
– Zapieczętowaną kopertę wraz z kartą konkursową oraz fotografie z przygotowania i podania potrawy należy złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Węgrowie lub wysłać za pośrednictwem poczty, poczty kurierskiej do siedziby organizatora: Starostwo Powiatowe w Węgrowie ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów z dopiskiem „Konkurs KGW”.
– Termin składania prac upływa 18 czerwca 2021r.
Organizatorami konkursu są Senator RP i etnograf Maria Koc, Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak oraz Kierownik ARiMR w Węgrowie Artur Salach.
Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda.
/Starostwo Powiatowe w Węgrowie/

111 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kawaleria na ulicach miasta, czyli wyjątkowe Święto Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej

Tegoroczne ,,V Święto Rotmistrza Witolda Pileckiego” z okazji 120. rocznicy Jego urodzin odbyły się 15 maja 2021 r. i okazały...

Zamknij