ggg ggg ggg ggg

KONIKOWO obchodziło pierwszą rocznicę powstania (11.09.2012)

Na sobotnią, jak zapewniali, na wspaniałą zabawę zaprosiła stajnia KONIKOWO z Brańszczyka. 8 września obchodzono pierwsze urodziny.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji i to niekoniecznie na koniach: towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, pokaz kadryla w wykonaniu Konikowo Team, turniej siatkówki drużyn czteroosobowych, lekcja ZUMBY, konkursy i zabawy, grill, poczęstunek. Jak widać świetna zabawa dla całej rodziny. Oczywiście było dużo muzyki i wielu przyjaciół koni oraz właścicieli stajni. Można było zgarnąć puchary, bo zawody były jak najbardziej serio. Co prawda jak się okazało, konie były kapryśne i nie wszystkie stanęły na wysokości zadania, ale im się nie dziwimy. sobotnie zamieszanie, goście, muzyka, samochody mogły zdenerwować niejednego konia lub zawodnika.

A oto wyniki zawodów skokowych:
Konkurs nr 1 kl. mini LL dokładności
z rozgrywką:
1. Marta Witkowska DIADEM stajnia Taxus
2. Urszula Sidorow ALLEGRO stajnia Konikowo
3. Daria Samoraj MAJKA stajnia Taxus
Konkurs nr 2 kl. LL dokładności z trafieniem w normę czasu:
1. Patryk Samoraj DIADEM stajnia Taxus
2. Sylwia Mędrzycka DIADEM stajnia Taxus
3. Martyna Cholewińska INDIA stajnia Konikowo.
Rozegrano towarzyskie mecze na padoku i tu zwycięzcą turnieju siatkówki drużyn czteroosobowych okazał się zespół X-Team w  składzie: Mateusz Puścian, Michał Urbaniak, Damian Romański, Łukasz Dyl. W zabawnej konkurencji  – rzucie kaloszem wykazał się Jarosław Wyszyński, a najlepszą  panią Elżbieta Dąbrowska. Tor przeszkód zespołowo najszybciej pokonali Michał Mazurek z Karoliną Wyszyńską, & Łukasz Deluga. Dużym zainteresowaniem cieszył się tor przeszkód dla dzieci. Ogromnie spodobał się Przejazd Potworów w postaci  samochodów terenowych, trening zumby oraz piękny pokaz kadryla w wykonaniu 6 Boskich Mieszkańców Stajni Konikowo ujeżdżanych przez młodych opiekunów i gdzie niewątpliwą ozdobę stanowił Czardasz. Był bigos z kiełbasą, znakomite leczo, pieczone na ognisku kiełbaski oraz pyszne ciasta… W urodzinach stajni Konikowo uczestniczyło wiele ludzi i organizacji, którym zależało na stworzeniu miłej i przyjacielskiej atmosfery,  tj. : Konikowo Team – cały zespół stajni Konikowo (pracę, pomoc przy organizacji zabawy, zawodów oraz poczęstunku), cała rodzina Grzybowskich (wyśmienity bigos, leczo, motocykle oraz dobrą zabawę), grupa Topielec Wyszków (za adrenalinę i emocje podczas przejazdów off-road),  komenda hufca ZHP Wyszków (za użyczenie wyposażenia do przygotowania posiłków), Monar Wyszków (użyczenie stojaków do stworzenia parkuru) , hejnakon.pl , firma PTM – za sponsorowanie. Wszyscy znajomi, przyjaciele stajni, koniarze przybyli  licznie. Bawili się wspaniale w wyśmienitej atmosferze.
/J.Cz. + info Ilona Wyszyńska/

Galeria zdjęć

2 644 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Miedoni i Legionowie bez zmian… (11.09.2012)

Sennie toczy się powakacyjne życie polityczne w Legionowie. Może to i dobrze. Sesje  Rady Miejskiej, posiedzenia stosownych komisji przypominają czasy...

Zamknij