ggg ggg

Koncertowy piknik „Solidarni z Ukrainą” w Chrzęsnem

Cóż to były za koncerty! W piątek, 19 sierpnia na terenie parku przy Pałacu w Chrzęsnem, odbył się muzyczny event, którego hasło przewodnie brzmiało: „Solidarni z Ukrainą”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiat Wołomiński przy wsparciu Fundacji PKO.

W piątkowe popołudnie, 19 sierpnia w pałacowym parku w Chrzęsnem można było poczuć pełnię relaksu przy jazzowych dźwiękach, serwowanych przez Krzysia Górniak TRIO.
Na scenie głównej wystąpili niesamowici i utalentowani artyści: Anna Bystroń-Jajkiewicz i Marcin Jajkiewicz z towarzyszącymi im: Małgorzatą Szarek oraz Marcinem Staszkiem, którzy zaprezentowali energetyczne rytmy POP i Italo.
Gościliśmy również utalentowanych muzyków z Ukrainy, którzy zachwycili słuchaczy ukraińskimi utworami, wywołującymi w każdym silne emocje. Gwiazdami wieczoru byli: Miły Pan i Zespół Muzyczny DEFIS, którzy zaczarowali publikę i porwali wszystkich do tańca.
Przez całe popołudnie i wieczór uczestnikom pikniku towarzyszyli wolontariusze Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz uczniowie wraz z opiekunem z Zespołu Szkół
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu, którzy prowadzili zbiórkę na rzecz wsparcia naszych sąsiadów z Ukrainy.
Dziękując wolontariuszom za obecność, Starosta Wołomiński Adam Lubiak podziękował również pani Aleksandrze Mazur – Prezes Fundacji PKO za okazane wsparcie, bez którego wydarzenie nie mogłoby się odbyć.
Muzycznym wydarzeniom na scenie towarzyszyła moc atrakcji, zachęcających do rodzinnej zabawy. Najmłodsi mogli szaleć na dmuchańcach, puszczać bańki mydlane i skorzystać z plecenia kolorowych warkoczyków, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wesołą maskotką – Minionkiem.
Organizatorzy zadbali też o to, aby nikt nie bawił się głodny. Na gości czekały stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi potrawami i deserami, a także food trucki serwujące zapiekanki, wrapy i wiele innych smakołyków.
Do zobaczenia na następnym evencie!

/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

541 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowi nauczyciele mianowani w Ząbkach

Miło nam poinformować, że wraz z nowym rokiem szkolnym ząbkowskiej oświacie przybędzie dwudziestu sześciu nauczycieli mianowanych. W ubiegły piątek, 26...

Zamknij