ggg ggg

Koncert Patriotyczny

„Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie,  Wpierw grały zmysły, potem sumienie”.

 

dsc_6419

 

I właśnie to dziwnie nieskładne brzmienie,  poruszyło nie tylko zmysły i sumienie,  ale również serca słuchaczy, przybyłych na koncert patriotyczny Amatorskiej Grupy Teatralnej Pa.Dam. Wydarzenie zorganizowane 18 listopada,  przez młodzież oraz Centrum Kultury Sportu i Rekreacji  w Tłuszczu,  miało na celu ukazanie jak ogromną wartością jest niepodległość. Niepodległość,  która znaczy wolność,  czyli słowo najważniejsze.
Autorem scenariusza,  który w mistrzowski sposób opowiadał historię Polski z czasów uciemiężenia,  aż do odzyskania wolności,  był Michał Kielak,  jeden z aktorów Pa. Dam.  Występ został nagrodzony gratulacjami i gromkimi barwami licznie przybyłych gości.
Mimo, że emocje po koncercie jeszcze nie opadły,  wiemy,  że już dzisiaj możemy szykować się na kolejny kulturalny zastrzyk!  Dokładnie za miesiąc,  18 grudnia o godzinie 18, grupa Pa.Dam wystawi swój najnowszy musical „Peron”, który będzie miał świąteczną tematykę.
Serdecznie gratulujemy młodzieży za ich piękną lekcje patriotyzmu,  emocje i zaangażowanie.  Z niecierpliwością czekamy na nowy spektakl!

1 509 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Burmistrz Ząbek z Medalem „Za Zasługi dla Policji”

Robert Perkowski - burmistrz miasta Ząbki, 18 listopada br. wziął udział w uroczystościach okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby...

Zamknij