ggg ggg ggg ggg

Kolejni Partnerzy Programu Karta Mieszkańca „Jestem
z Ząbek”

Kolejne podpisanie porozumień z Partnerami Programu „Jestem z Ząbek” – Karta Mieszkańca za nami. Miasto Ząbki zachęca lokalnych przedsiębiorców do włączenia się do programu, skierowanego do każdej grupy odbiorców.

Tym razem do Programu dołączyli:
Samoobsługowa Myjnia dla Psa Wash Dog Express; Admar Adam Jańczuk; KK ZEN SP. Z O.O. Zen Pilates Oddział w Ząbkach; Beauty Space Ząbki. Dziękujemy serdecznie!
Jeżeli Ty też chcesz zostać Partnerem Programu Jestem z Ząbek – Karta Mieszkańca – zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie: https://jestemzzabek.pl/zostan-partnerem.
Celem programu jest zachęcenie lokalnych przedsiębiorców i instytucji do aktywnego oferowania usług ze swojej oferty, w szczególności w takich obszarach jak: zdrowie, rekreacja, sport, kultura i sztuka w mieście Ząbki.
Dołącz do nas. Do współpracy w ramach programu Karta Mieszkańca „Jestem z Ząbek” zapraszamy jednostki miejskie i komercyjne, firmy, stowarzyszenia i fundacje, które chciałby zachęcić beneficjentów Programu do skorzystania z produktów i usług w dziedzinach: kultura, sztuka, edukacja, rozrywka, sport i rekreacja, zdrowie i uroda, gastronomia czy podróże.
Program „Jestem z Ząbek” skierowany jest do każdej grupy odbiorców. To dodatkowe miejsce reklamowe, a Twoja oferta dotrze do dużego grona klientów.

/kw; źródło: UM Ząbki/

68 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto Rodziny w Przedszkolu nr 2
im. Czerwonego Kapturka w Radzyminie

Już po raz dziesiąty na terenie pięknie ukwieconego ogrodu przedszkolnego, odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka...

Zamknij