ggg ggg ggg ggg

Kolędowanie na Mazowszu

W ostatnią niedzielę stycznia w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sadownem odbyło się Kolędowanie na Mazowszu.

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej Pani Alicja Węgorzewska wraz z Olgą Bończyk, Wojciechem Sokolnickim, Bogdanem Kierejszą oraz Robertem Grudniem zadbali o muzyczną oprawę Mszy Świętej. Wspaniali artyści wykonali kilka kolęd, które na długo zapadną w pamięci uczestnikom Liturgii – a przynajmniej do następnych świąt.
Mszalne kolędowanie odbyło się dzięki współpracy Warszawskiej Opery Kameralnej z Województwem Mazowieckim, które reprezentowała Pani Elżbieta Lanc, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego. Z podziękowaniami za przybycie i uświetnienie nabożeństwa w imieniu gospodarzy pośpieszyli ks. proboszcz Antoni Kunicki oraz Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran. To był przepiękny i wzruszający występ z odrobiną normalności w trudnych czasach pandemii.
Z Sadownego artyści udali się również na Eucharystię do Bazyliki Mniejszej w Węgrowie oraz do Kościoła pw. Niepokalanego Serca NMP w Łochowie.
/Info/

1 305 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
GDDKiA wskazała „najkorzystniejszy” wariant korytarza Autostradowej Obwodnicy Warszawy!

- Ekspresówka” może zniszczyć życie mieszkańcom m.in.: Serocka, Arciechowa, Nowych Załubic, Sokołówka, Łosia, Zawad i Woli Rasztowskiej! We wtorek, 26...

Zamknij