ggg ggg ggg ggg

Już poloneza dźwięki brzmią…

W piątek, 27 stycznia ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Jana Pawła II w Ząbkach, bawili się na swoim pierwszym ważnym balu.

To był niezwykły i niezapomniany wieczór. W ostatni piątek stycznia, w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Bal Uczniów klas VIII.
Uroczystość miała wyjątkowy charakter, o który zadbali rodzice, wychowawcy i nieprzeciętna młodzież. Uczniowie z zapałem angażowali się we wspólne działania, co zaowocowało wspaniałą zabawą obu klas ósmych.
Bal zainaugurowano pięknym, wspaniale wykonanym, tradycyjnym polonezem. Gościem honorowym wydarzenia była Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk, która dziękując uczniom i społeczności szkolnej za zaproszenie, nie kryła radości z możliwości towarzyszenia młodzieży w tym wyjątkowym dniu.
Odświętny charakter przygotowanego spotkania uzupełniała piękna sceneria, dobra muzyka, wspólne śpiewy i tańce, fotobudka 360, pyszny tort i różne smakołyki.
Ufamy, że bal naszej cudownej ząbkowskiej młodzieży będzie kiedyś dla jego uczestników jednym z najmilszych wspomnień z lat spędzonych w ząbkowskiej „Czwórce”.

/opr. KW; źródło: SP nr 4, UM Ząbki/

379 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczniowie z Kobyłki pamiętali o Seniorach

Z okazji tegorocznych Dni Babci i Dziadka, uczniowie klasy 3e z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im....

Zamknij