ggg ggg ggg

JUBILEUSZ
100 urodzin Pani Narzymskiej Janiny

100 lecie urodzin to niecodzienna i wyjątkowa uroczystość. To piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.

W niedzielne popołudnie 28.01.2024r. świętowała swoje 100 urodziny mieszkanka naszej Gminy, zamieszkała w Ostrówku, Pani Narzymska Janina z domu Styś. Jubilatka urodziła się 29.01.1924r w Baczkach. Pani Janina w swoim długim życiu wychowała 5 dzieci, w tym 2 synów i 3 córki. Z mężem Janem przeżyła w związku małżeńskim ponad 50 lat. Zajmowała się domem, pracą w gospodarstwie i wychowywaniem dzieci. Dzięki umiejętnościom krawieckim znana była okolicznym mieszkańcom, którzy chętnie korzystali z jej usług. 100 lecie to wyjątkowy Jubileusz, o którym pamiętały władze samorządowe Gminy Łochów. Życzenia urodzinowe dla Szanownej Jubilatki, w imieniu całej społeczności lokalnej złożyli Burmistrz Łochowa P. Robert Gołaszewski, Z-ca Burmistrza P.Małgorzata Łotarska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łochowie Kokosza Beata. Wręczono Pani Janinie pamiątkową statuetkę z grawerem, bukiet kwiatów i kosz słodkości. Uroczystość miała podniosły, a zarazem rodzinny charakter. Na urodzinach P. Janiny spotkała się cała wielopokoleniowa rodzina. Były gorące życzenia, uściski i gratulacje z okazji tak wyjątkowych urodzin, odśpiewano Jubilatce gromkie „ 200 lat” i skosztowano urodzinowego tortu.
„Szanowna Jubilatko, Pani Janino jest nam niezmiernie miło, że wśród członków naszej społeczności, Gminy Łochów znajduje się osoba, która obchodzi tak wyjątkowy Jubileusz. Proszę przyjąć raz jeszcze bukiet wspaniałych, urodzinowych życzeń: zdrowia, uśmiechu i zadowolenia na każdy nowy dzień. Przesyłamy życzenia spokoju i rodzinnego ciepła. Niech jesień Pani życia mieni się tylko ciepłymi kolorami i przyniesie kolejne, jeszcze piękniejsze jubileusze, o których będziemy pamiętać i razem z Panią świętować.”
Z serdecznymi pozdrowieniami
Beata Kokosza, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łochowie

247 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Protest rolników – ciągniki wyjechały na drogi

W środę, 24 stycznia 2024 r. w godz. 12.00 – 14.00 zaplanowane zostały zgromadzenia, w formie przejazdu ciągników drogami krajowymi....

Zamknij