ggg ggg ggg ggg

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

26 października 2017r w Szkole Podstawowej w Sadowem Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego po raz kolejny  zorganizował spotkanie pod hasłem „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.  Węgrowscy policjanci uczestniczyli w tej kampanii.

Węgrowscy policjanci przeprowadzili z uczniami prelekcję na temat bezpieczeństwa,  w tym bezpieczeństwo na drodze , rozdali uczniom Szkoły Podstawowej odblaski i wyświetlili film pt ‘…. tak, chcę być bezpieczny” i omówili zagadnienia w nim poruszone. Uczniowie uczestniczyli również w różnorodnych zajęciach. Wzięli udział w doskonaleniu jazdy na rowerze na torze przeszkód,  wzięli udział w szkoleniu  dotyczącym udzielania pierwszej pomocy przed medycznej, które przeprowadzili strażacy z KSP w Węgrowie.

Spotkanie miało na celu przede wszystkim uświadomienie pieszym jak  drobny element odblaskowy ma wpływ na widoczność i bezpieczeństwo. Zwłaszcza taką porą jak jesień, kiedy szybko zapada zmrok.

Sadowne3

2 056 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP w Wołominie

Może znasz tego mężczyznę? Policjanci z Komisariatu Policji w Zielonce prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia w Zielonce w przejściu podziemnym...

Zamknij