ggg ggg ggg ggg

JAROSŁAW CHOJNACKI z koncertem w Ostrowi (12.08.2014)

W niedzielny wieczór 10 sierpnia na letniej scenie przy Miejskiej Bibliotece Publicznej wystąpił Jarosław „Jar” Chojnacki.

Jarosław Chojnacki KW

Jarosław Chojnacki jest jednym z najbardziej znanych interpretatorów piosenki literackiej, a poza tym muzykiem, pieśniarzem i kompozytorem. Podczas koncertu pt. „Mijamy się mijając”dla ostrowskiej publiczności artysta zagrał i zaśpiewał m.in. utwory „Bez granic”, „Ballada o przegranych”, „Noemi”, „Pieśń odchodzących” oraz znany młodzieży jako hymn Przystanku PaT utwór „Nie wracajmy jeszcze na ziemię”.
Chojnacki komponuje muzykę do wierszy m.in. Adama Asnyka, Stanisława Grochowiaka i Juliana Tuwima, a także Krzysztofa Karaska, Grażyny Małkowskiej i Krzysztofa Cezarego Buszmana. Podczas trwającego ponad godzinę koncertu pieśniarz opowiadał o okolicznościach powstania swojej muzyki, mówił o miłości i o zmianach w życiu, które często są potrzebne. W tej chwili muzyk pracuje nad wydaniem swojej drugiej płyty.
Na koncert przybyło kilkadziesiąt osób, wszystkie przygotowane miejsca siedzące były zajęte. Wstęp na koncert był bezpłatny. Warto dodać, że Jarosław Chojnacki występował w naszym mieście już kilkakrotnie.
MI

publiczność

 

2 069 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Squszewskie Komarki (12.08.2014)

Squszewskie Komarki to impreza przeprawowa odbywające się na terenie Wyszkowa, Skuszewa, Rząśnika i Długosiodła. W dniach 9 -10 sierpnia odbyła...

Zamknij