ggg ggg ggg ggg

Informacje KPP w Węgrowie

Wypadki w powiecie

 

W minionym tygodniu doszło do 4 zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło 1 września w Węgrowie. Policjanci wstępnie ustalili, że 23– letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego cofając samochodem osobowym prawdopodobnie nie
Upewnił się czy może cofać w wyniku czego potrącił 65-letnią kobietę, która przechodziła w niedozwolonym miejscu. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 2 września w gminie Stoczek. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Policjanci na miejscu wstępnie ustali, że 24- letni kierujący oplem podczas wymijania się z autobusem, który ruszał z przystanku potrącił 54- letnia kobietę, która weszła na jego pas ruchu zza autobusu. Wyniku tego zdarzenia kobita doznała licznych obrażeń i została przetransportowana LPR do szpitala w Węgrowie. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

3 września doszło do kolejnego zdarzenia w Węgrowie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca passatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w znak drogowy a następnie w przydrożne drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

Do kolejnego zdarzenia doszło 3 września w Węgrowie. Policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego, który kierował w stanie nietrzeźwości. Kierujący miał ponad 1 promil. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem
Marta Lewandowska
KPP Węgrów

1 635 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOMENDA POWIATOWA POLICJI w Wołominie

Kronikę kryminalna KPP w Wołominie w okres 25.08 – 29.08. 2017r..   25.08.2017 RADZYMIN, W nocy 24/25.08.2017r. w Radzyminie na...

Zamknij