ggg ggg ggg

Grupa taneczna Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej w Mikołajkowym Festiwalu Tanecznym w Łochowie

W sobotę, 4 grudnia 2021 r. grupy taneczne Dance mix działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej wystąpiły na Mikołajkowym Festiwalu Tanecznym w Łochowie.

Grupy taneczne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej zostały utworzone w październiku br. Dzieci w dwóch grupach wiekowych 3-5 i 6-8 rozwijają swoje umiejętności pod okiem instruktora Łukasza Cacko – prowadzącego Szkołę Tańca Latino Fever.
Dzieci bardzo szybko polubiły cotygodniowe spotkania i zawsze chętnie, i licznie stawiają się na zajęcia. Nic więc dziwnego, że już po 2 miesięcznych próbach miały przyjemność wystąpić w Mikołajkowym Turnieju Tańca w Łochowie. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu był jednym z czternastu drużyn występujących na Festiwalu w danym bloku wiekowym.
„Bardzo się cieszę, że dzieci z gminy Małkinia Górna i okolic mogą w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu rozwijać swoje pasje, spędzać miło czas i chętnie do nas wracają. Jestem z nich niezwykle dumna, że po raz pierwszy w historii GOKiSu grupy taneczne wystąpiły na Festiwalu Tańca, gdzie mogły pokazać swój taniec, zmierzyć się z rówieśnikami i zobaczyły jak wygląda duży Festiwal Tańca” – mówi Ewa Siwek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej.
Wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami, dyplomami i gromkimi brawami.
/Ewa Siwek/

928 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
II miejsce Gminy Andrzejewo w konkursie „Rosnąca Odporność”

Kolejna już fala pandemii dotyka cały nasz kraj i dlatego tak ważne są szczepienia zapobiegające ciężkiej postaci przebiegu COVID-19. Gmina...

Zamknij