ggg ggg ggg

Festyn Wakacyjny w Sadownem

W sobotę, 20 lipca w Sadownem na placu przy Urzędzie Gminy odbył się Festyn Wakacyjny 2019, który był największym świętem dla Gminy Sadowne. Dla każdego czekało mnóstwo atrakcji, które przygotował Urząd Gminy w Sadownem, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Imprezę o godzinie 17 rozpoczął występ wokalny młodej piosenkarki z Węgrowa, Pauliny Ładosz. Przed oficjalnym otwarciem Festynu na scenie pojawił się Iluzjonista Mateusz, który przeniósł widzów do świata czarów. Następnie mogliśmy posłuchać popularnych utworów w wykonaniu sadowieńskiej wokalistki Julii Urbankowskiej.
Uroczyste otwarcie Festynu nastąpiło o godz. 18.50. Na scenie witając uczestników imprezy pojawili się przedstawiciele Organizatorów: Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem p. Ewa Piórkowska oraz Współorganizator przedsięwzięcia – p. Elżbieta Lanc, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego. Po chwili w zabawie dla dzieci wystąpił Wesoły Papa Smerf, a następnie mogliśmy zobaczyć zespół muzyczny Fajters.
Po 21.00 przez godzinę sceną zawładnęła gwiazda wieczoru – Zespół EXAITED wykonując swoje najsłynniejsze utwory, przy których bawili się wszyscy zebrani. Pani Agnieszka została z fanami również po koncercie, rozdając autografy i robiąc wspólne zdjęcia ze wszystkimi, którzy ustawili się do niekończącej się kolejki. Cierpliwość wielbicieli została jednak nagrodzona, bo piękna gwiazda zespołu EXAITED nie pominęła żadnego fana.
Najwytrwalsi goście swoją przygodę z Festynem kończyli przy rytmach muzyki Dj’a Rawy & Violino już po północy.
Festyn był wzorowym przykładem dobrej zabawy, a uroczystości przyczyniły się do wspólnego poczucia, że mieszkańcy mniejszych miejscowości i wsi, choć przez chwilę, mogą się czuć sercem Polski.
/Info/

2 966 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
1,3 mln zł na lepszą opiekę medyczną dla mieszkańców powiatu węgrowskiego

Specjalistyczny sprzęt medyczny do diagnostyki i leczenia pacjentów trafi do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie. Decyzją Zarządu Województwa...

Zamknij