ggg ggg

Festyn rodzinny w Kicinach

W niedzielę, 2 września przy pięknej pogodzie odbył się w Kicinach festyn rodzinny, w ramach którego po raz XVI przeprowadzono rozgrywki Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: „Lipiny”, „Niegów”, „Obrąb” oraz „40+”. Oficjalnego otwarcia dokonał Wójt Gminy Zabrodzie – Tadeusz Michalik. Rozegrano w sumie 6 meczy i wyłoniono zwycięzców, którymi w tym roku okazali się piłkarze z Obrębu. Zeszłoroczny faworyt tj. drużyna Niegów zajęła II miejsce. Miejsce III wywalczyła drużyna 40+. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Patryk Czajka z drużyny Niegów. Uroczystego podsumowania rozgrywek, wręczenia pamiątkowych piłek i dyplomów dokonali panowie Wójt Gminy Zabrodzie oraz Piotr Nida. Tadeusz Michalik wręczając puchar zwycięskiej drużynie podziękował wszystkim za wspólne spotkanie, a uczestnikom turnieju złożył serdeczne gratulacje. Rozgrywkom towarzyszyły liczne spotkania w gronie rodzinnym i koleżeńskim. Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano rekreacyjne i umysłowe atrakcje: lunapark, pokaz żonglerki z animacjami oraz program profilaktyczny na wesoło pt. „Edukacja przez zabawę”.
/Małgorzata Wiśniewska/

3 159 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych

Na boisku w Baczkach, 2 września odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy...

Zamknij