ggg ggg ggg ggg

Ferie zimowe 2023 w MiGOK Łochów

Za nami 2 tygodnie ferii zimowych. Podczas tegorocznych, które odbyły się od 13 do 26.02.2023r., MiGOK w Łochowie zaproponował ofertę dla dzieci składającą się z zajęć o bardzo różnorodnej tematyce. Zajęcia ceramiczne, sportowe, plastyczne/fotograficzne cieszyły się dużym powodzeniem.

Zainteresowanie wzbudzały również gry planszowe, tenis stołowy oraz karaoke.
Odwiedził nas Teatr Duże Dzieci ze spektaklem „Kosmoprzygoda”, który we wstępie do spektaklu nawiązał do patrona roku 2023 – Mikołaja Kopernika. Po spektaklu odbył się bal przebierańców.
Zarówno przedstawienie jak i uczestnictwo w balu były bezpłatne dla wszystkich chętnych.
Przedstawiciele Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego przeprowadzili warsztaty przyrodnicze, a pani Teresa Węgrzyn oraz Kuźnia Mistrzów Łochów warsztaty sportowe. Dodatkową atrakcją było spotkanie teatralno-kuglarskie, podczas którego dzieci mogły zapoznać się z technikami aktorskimi oraz przećwiczyć techniki żonglowania różnymi rekwizytami.
Ferie zakończyło wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Podczas tych dwóch tygodni z naszych zajęć regularnie korzystało około 60 dzieci, a uczestnictwo we wszystkich warsztatach było bezpłatne.

Za współpracę podczas ferii serdecznie dziękujemy Pani Teresie Węgrzyn i Łochowskiej Grupie Biegowej, Łochowskiej Kuźni Mistrzów oraz Zespołowi ds. Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.
Dziękujemy również sponsorom, którymi byli: Sklep Drobiowy Agata Szelest oraz Piekarnia Cukiernia ROBSON.

/Info MiGOK Łochów/

359 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nie ma wolności bez solidarności

Rok temu Federacja Rosyjska rozpoczęła pełnoskalową inwazję na Ukrainę przyczyniając się do wielkiego kryzysu humanitarnego oraz gospodarczego tego kraju. Następstwem...

Zamknij