ggg
ggg
ggg ggg

Ferie w bibliotece

W dniach 11 i 12 lutego 2020 r. (wtorek, środa) w Bibliotece Publicznej Gminy Nur odbyły się niecodzienne zajęcia plastyczne dla dzieci w związku z feriami zimowymi.

Uczestnicy spotkania własnoręcznie wykonali kolorowe kartki, na których napisali życzenia urodzinowe do dwojga ciężko chorych dzieci, włączając się tym samym do akcji „Marzycielska Poczta”. Jest to ogólnopolska inicjatywa, która polega na wysyłaniu listów i kartek do bardzo chorych dzieci. Nasza biblioteka postanowiła wziąć udział w tej akcji ze względu na ideę „Marzycielskiej Poczty”, polegającą na niesieniu dzieciom i ich rodzinom wsparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą.
Uczestnicy bibliotecznych spotkań przyszli z babciami, mamami, a także starszymi koleżankami, by przy ich pomocy lub samodzielnie wykonać piękne, bardzo radosne i barwne kartki oraz napisać kilka serdecznych i ciepłych słów życzeń do dzieci doświadczonych cierpieniem. Były to spotkania twórcze, integracyjne, a także uczące współczucia i wrażliwości.
Wykonane kartki z życzeniami zostały zbiorczo wysłane przez bibliotekę do adresatów życzeń w specjalnie przygotowanych i ozdobionych dużych kopertach.

/Lucyna Mazur-Warchala,
bibliotekarka/

759 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Niekorzystny wyrok WSA dla Gminy Radzymin w sporze z działkowiczami!

Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał niekorzystny dla Gminy Radzymin wyrok po rozpatrzeniu trzech kolejnych skarg właścicieli działek rekreacyjnych na zapisy wynikające...

Zamknij