ggg
ggg ggg

Dzień Pielęgniarek i Położnych w ostrowskim szpitalu

Dziś w ostrowskim szpitalu uroczyście obchodzono Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej.

Z tej okazji Przewodniczący Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce Janusz Grzegorczyk wraz z Wiceprzewodniczącą Renatą Murach, Starostą Ostrowskim Zbigniewem Chrupkiem oraz dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnejw Ostrowi Mazowieckiej Arturem Wnukiem w swoich wystąpieniach wyrazili wyrazy uznania oraz podziękowali za ogromy trud i zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym.
Wszystkim Paniom i Panom, którzy wykonują te niełatwe, wymagające poświęcenia zawody złożono najserdeczniejsze życzenia pomyślności i satysfakcji z pracy. W tym trudnym czasie trwania epidemii COVID-19 cały personel medyczny ostrowskiego szpitala pracuje z wielką odwagą i determinacją, narażając niejednokrotnie własne zdrowie i życie, za co serdecznie Im podziękowano.
Wraz z życzeniami i podziękowaniami Starosta Ostrowski Zbigniew Chrupek, w imieniu Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, złożył na ręce pracowników ostrowskiego szpitala oraz przedstawiciela Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce bukiety kwiatów i listy gratulacyjne.
/Info Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej/

163 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uroczysta Msza Święta w intencji Strażaków oraz ich rodzin z okazji Dnia Strażaka 2021 w Gminie Andrzejewo

9 maja 2021 roku o godzinie 13:30 w Kościele parafialnym pw. WNMP w Andrzejewie została odprawiona uroczysta Msza Święta w...

Zamknij