ggg ggg ggg

Dzień Otwarty w Przedszkolu i Żłobku Nasze Bambino

W sobotę, 4 marca 2017r. Przedszkole oraz Żłobek Nasze Bambino w Wyszkowie zorganizowały Dzień Otwarty.

 

IMG_2126

 

Na zaproszenie placówek odpowiedziało wiele zainteresowanych rodziców wraz ze swoimi pociechami. Dzień ten był wyjątkową okazją, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogatą ofertą placówek . Dzieci wspólnie z rodzicami miały możliwość poznania nowego otoczenia i wzięcia udziału w zorganizowanych zabawach. Kadra Przedszkola i Żłobka przygotowała dla wszystkich przybyłych gości ciekawe i twórcze zajęcia integracyjnae dostosowane do wieku i możliwości dzieci. W programie przewidziano wiele atrakcji, w których każdy maluszek mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekały:
– zabawy z animatorem Panem „Sprężynką”,
– kącik plastyczny,
– malowanie buziek,
– kącik fryzjerski,
– kącik małego chemika,
– kącik kulinarny.
Nie mogło również zabraknąć maskotki- lalki Zuzi, która jest nieodłącznym elementem ważnych wydarzeń z życia placówek. Było kolorowo, wesoło i radośnie.
W trakcie, gdy dzieci pochłonięte były zabawą i ciekawymi zajęciami, rodzice mieli możliwość porozmawiania z Kadrą oraz Dyrekcją o ofercie, programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących aspektach funkcjonowania placówek.
Okres żłobkowo-przedszkolny to podłoże poznania siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności koniecznych w przyszłej edukacji. Dzięki temu spotkaniu zapewne wielu rodziców utwierdziło się w przekonaniu, że Przedszkole i Żłobek „Nasze Bambino” to dobry wybór dla ich dziecka. Dla wszystkich przybyłych gości był to niewątpliwie mile spędzony czas.
/info/

3 842 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kontrasty opisują świat

4 marca w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbyła się premiera nowego przedstawienia Rewii Dziecięcej „Sylaba”, działającej przy ośrodku.    ...

Zamknij