ggg ggg ggg ggg

Dzień Kobiet w gminie Brańszczyk

8 marca to dzień, w którym uznawane są zasługi wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne.

W Brańszczyku świętowaliśmy ten dzień podczas koncertu skrzypcowego.
Wydarzenie rozpoczął Wójt gminy Brańszczyk – Wiesław Przybylski, który złożył życzenia wszystkim kobietom. Dodatkowo każda pani otrzymała niewielki prezent. Wielu pozytywnych emocji i przeżyć, dostarczył koncert muzyki rozrywkowej i klasycznej w wyjątkowym wykonaniu. Na scenie pojawiła się artystka Kamila Malik. Klasyczne brzmienie skrzypiec podane w formie rozrywkowej. Artystka na skrzypcach gra od siódmego roku życia. Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowej i rockowej, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Motywem przewodnim koncertu było piękno kobiecości z siłą charakteru.
/GCKSiT w Brańszczyku/

380 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
II Wyszkowski Marsz w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym

26 marca ulicami Wyszkowa przeszedł ,,II Wyszkowski Marsz w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym“. Na placu miejskim o godz. 17:00 zgromadziło się...

Zamknij