ggg ggg ggg ggg

Co od Kolei Mazowieckich na aukcjach WOŚP?

Koleje Mazowieckie wspierają cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tegorocznych aukcjach można wylicytować m.in. szkolenie na symulatorze pojazdu kolejowego „Elf”, przejazd w kabinie maszynisty wybranego pociągu, dzień w dyspozyturze, a także wyjątkowe przedmioty związane z 15-leciem Spółki.

Coroczne Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków
na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórka publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Angażuje się w nią blisko 1750 sztabów w całej Polsce i na świecie oraz 120 tysięcy wolontariuszy. Efektem 28. Finału WOŚP będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji, szczególnie w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii czy neurochirurgii.

Jednym ze sposobów wsparcia celu, jakim jest „zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”, są licytacje dostępne pod adresem: https://aukcje.wosp.org.pl/ Do Finału pozostały jeszcze dwa tygodnie,
a stronę odwiedziło już ponad pół miliona Polaków. Wśród blisko 10 tysięcy wyjątkowych przedmiotów (ich ilość zwiększa się każdego dnia), które można wylicytować są także niespodzianki od Kolei Mazowieckich:

SZKOLENIE NA SYMULATORZE EN76 ELF

Szkolenie to 2 godziny, podczas których można poczuć się jak maszynista. Zwycięzca aukcji pojedzie na jednej ze zwizualizowanych tras stanowiących odzwierciedlenie odcinków linii kolejowych: Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia, Warszawa Zachodnia – Piaseczno, Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna, Warszawa Wschodnia – Legionowo. Szkolenie odbywa się pod okiem instruktora, który pełni funkcję dyżurnego ruchu. Po jego zakończeniu otrzymujemy certyfikat.

Szkolenie można licytować tutaj:

https://allegro.pl/oferta/km-szkolenie-na-symulatorze-en76-elf-8786771676

 

PRZEJAZD W KABINIE MASZYNISTY POCIĄGIEM KM

Zwycięzca licytacji będzie mógł zasiąść obok maszynisty w kabinie lokomotywy, wagonu sterowniczego lub jednego z elektrycznych zespołów trakcyjnych: Elfa, Flirta, Impulsa, bądź różnych typów EN57 i razem z nim przejechać na wybranym odcinku dowolnej trasy. Koleje Mazowieckie uruchamiają blisko 800 połączeń w dobie, więc jest w czym wybierać. Zwycięzca aukcji będzie miał niepowtarzalną okazję zwiedzić także zaplecze techniczne Kolei Mazowieckich, w jednej z czterech lokalizacji: Warszawa Grochów, Warszawa Ochota, Sochaczew lub Tłuszcz.

Jazdę można licytować tutaj:

https://allegro.pl/oferta/przejazd-w-kabinie-maszynisty-kolei-mazowieckich-8786756769

 

dav

 

DZIEŃ W DYSPOZYTURZE KOLEI MAZOWIECKICH

Zwycięzca licytacji będzie mógł wejść do pomieszczenia operacyjnego Dyspozytury Kolei Mazowieckich i poznać sekrety pracy dyspozytorów, zobaczyć narzędzia informatyczne, które wspomagają zarządzanie organizacją ruchu kolejowego na obszarze Mazowsza
i całego kraju, odbyć szkolenie, które przybliży zakres zadań Dyspozytury, technikę ruchu kolejowego, organizację ruchu kolejowego, sygnalizację kolejową. Dowie się, jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi. Ponadto wraz z kierownikiem Dyspozytury weźmie udział w odprawie
z naczelnikiem Dyspozytury Polskich Linii Kolejowych w sprawie bieżącej organizacji ruchu kolejowego. Na koniec tego pełnego wrażeń dnia, uczestnik otrzyma certyfikat. Ponadto kierownik Dyspozytury zaprosi go na typowy, roboczy lunch.

Licytacja jest dostępna tutaj:

https://allegro.pl/oferta/dzien-w-dyspozyturze-kolei-mazowieckich-8786801130

 

MEDAL Z OKAZJI 15-LECIA KOLEI MAZOWIECKICH

Odlewany medal (o średnicy około 6 cm) wyprodukowany z okazji 15-lecia Kolei Mazowieckich.
Na rewersie znajduje się napis „15 lat Kolei Mazowieckich – Przyjaciele Kolei Mazowieckich 2004 – 2019”, na awersie wytłoczony jest pojazd Impuls na tle konturów  Mazowsza.

Aukcja jest dostępna tutaj:

https://allegro.pl/oferta/medal-z-okazji-15-lecia-kolei-mazowieckich-8787077236

KALENDARZ 2020 Z POCIĄGAMI Kolei Mazowieckich

Kalendarz ścienny na 2020 rok z pociągami Kolei Mazowieckich. W unikatowym kalendarzu znalazły się niezwykłe kadry, w których uwieczniliśmy nasze biało – zielono – żółto – szare pojazdy.

Kalendarz można licytować tutaj:

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-2020-z-pociagami-kolei-mazowieckich-8787097430

 

FILIŻANKA CHODZIEŻ ĆMIELÓW Z LOGO KM

Filiżanka wyprodukowana okazji 15-lecia spółki „Koleje Mazowieckie – KM” przez Ćmielów Design Studio, najnowszą markę polskich fabryk „Chodzież” i „Ćmielów. Na białej porcelanie naniesiono srebrne logo Kolei Mazowieckich. Ponadto, na pozór klasyczny zestaw jest zdobiony srebrną obwolutą, która podkreśla wyjątkowy kształt filiżanki.

Aukcja dostępna jest tutaj:

https://allegro.pl/oferta/filizanka-chodziez-cmielow-z-logo-km-8787193898

 

INSTARAMKA Z POL&ROCK FESTIVAL OD KM

Ramka jest oryginalnym gadżetem dla wiernego fana festiwalu, a także miłośnika kolejnictwa, ponieważ upamiętnia nasz pierwszy raz po wielkopolskich torach.

Ramkę można licytować tutaj:

https://allegro.pl/oferta/instaramka-z-pol-rock-festiwal-od-km-8789445577

dav

/Kolei Mazowieckich – KM/

1 222 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapraszamy na debatę społeczną

Zapraszamy mieszkańców powiatu węgrowskiego do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 14 stycznia o godz: 15:00 w sali konferencyjnej...

Zamknij